Ręczniki frotte

Ręczniki frotte

Ręczniki frotte ze 100% lepszej grubszej bawełny osuszy, ogrzeje i okryje 3 w jednym :)

Każdy domownik posiada a przynajmniej powinien posiadać ze względów higienicznych minimum jeden swój własny ręcznik kąpielowy, jest on nieodłącznym elementem łazienki i codziennych czynności. Właśnie dlatego podczas wyboru warto skupić się na jakości jego wykonania i walorach estetycznych. Godny zainteresowania jest bez wątpienia ręcznik frotte, ponieważ jest niezwykle miły w dotyku, przyjemnie otula nasze ciało, a także zapewnia szybkie i bezproblemowe osuszenie.

Ręczniki, które użytkujemy na co dzień powinny być przede wszystkim funkcjonalne, dlatego niezwykle ważne jest to, aby dobrze pochłaniały wodę i nie sprawiały problemów z suszeniem.

Aktywne filtry

Ręcznik Hotelowy 50x100

Recenzje: 6

Ręcznik dedykowany do użytkowania w hotelach, spa, gabinetach kosmetycznych. Idealnie podkreśli dbałość właściciela o swoich gości i doda im poczucia luksusu. Wyprodukowany ze 100% wyselekcjonowanej bawełny. Wysoka jakość przędzy. Wykończony zagęszczonym lub podwójnym ściegiem. Posiada unikatowy wytłoczony napis HOTEL. Rozmiar 50x100 Skład 100% bawełna...

Cena 28,00 zł Cena podstawowa 32,94 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku