Czy ciemne/czarne kolory pościeli są modne?
   05/31/2022 11:38:09    0 Comments
Czy ciemne/czarne kolory pościeli są modne?

Jakie kolory pościeli są teraz modne?

Kiedyś pościele robiono głównie w kolorach jasnych, białych, beżowych, różowych i innych tego typu barwach. Nasze babcie, czy prababcie nie wyobrażały sobie, by można było spać pod czarną, czy granatową pościelą. Jednak czasy się zmieniają, a ciemne kolory pościeli stają się coraz bardziej modne i popularne.

Dzięki ciemnym kolorom ludzie mogą wykreować siebie i swój własny wizerunek. Osoby śpiące pod granatową, bordową, czy czarną pościelą uważane są za osoby odważne, pewne siebie, lubiące mocne wrażenia. Choć faktem jest też to, że niektórzy odpoczywają właśnie pośród intensywnych barw. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań właściciela.

Ciemne kolory dzielą się na intensywne jak czerwień, fiolet, bordowy, i te bardziej przygaszone jak czarny, brązowy, granatowy. Każdy może wybrać coś dla siebie i to co mu odpowiada. Niektórzy wolą, by pościel ich wyciszyła i pomogła zasnąć, wtedy krzykliwe kolory na pewno nie będą pomagały.

Plusem ciemnej pościeli jest to, że nie widać na niej tak szybko plam i zabrudzeń, albo na przykład śladów od potu. To zdecydowanie przemawia za tym, by kupić właśnie pościele o tych barwach i wielu ludzi zwłaszcza tym aspektem się kieruje. Do tego dochodzi szeroki wachlarz barw do wyboru, mnóstwo różnego rodzaju motywów. Każdy może wybrać to co najbardziej mu się podoba. Dzięki temu może wprowadzić do swojej przestrzeni trochę luzu i pozytywnego myślenia. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym znudziły się kolory białe, czy kremowe i chcą trochę zaszaleć w swojej własnej sypialni.

Comments

Log in or register to post comments

Śledź nas na Facebooku