Do czego pasuje biała pościel
   03/15/2021 13:15:48    0 Comments
Do czego pasuje biała pościel

Wszystko na temat: białej pościeli

Sypialnia jest miejscem intymnym, najlepszym do relaksu i wypoczynku. Dlatego tak ważne jest, aby czuć się we własnej sypialni komfortowo i bezpiecznie. Do tego celu podczas urządzania sypialni potrzebne jest zachowanie harmonii.

Dobrym sposobem na wyrażenie siebie, własnej ekspresji jest okazanie własnego charakteru poprzez dobranie odpowiednich kolorów. Również dobór mebli i dodatków, takich jak pościel czy zasłony są sposobem okazania własnego gustu i upodobań.
Jeżeli nie jestesmy do końca przekonani, jaki styl i jakie barwy są dla nas najodpowiedniejsze, możemy poeksperymentować z łączeniem barw.
Dobrym sposobem dla osób które lubią wyraziste barwy, lecz równocześnie są powściągliwe, lub po prostu chcą zniwelować oddziaływanie intensywnych barw zwyczajnie dla odmiany jest założenie białej pościeli w sypialni o intensywnym kolorze ścian.

Biel jest kolorem kojarzącym się nam z czystością, niewinnością, sterylnością. Często stosowana jest w hotelach aby nadać pokojom czysty wygląd. Czasem również kojarzy się nam z kościołem i wiarą jako że apostołowie nosili białe szaty.
Kolor ten oznacza zachłanność na życie.
Biała pościel jest uniwersalna, tak jak czarny świetnie komponuje się z innymi barwami. Jest więc świetną podstawą do zaaranżowania wnetrza, nie tylko sypialni.
Biel jest podstawową barwą wykorzystywaną w domach do malowania pomieszczeń.
Sypialnia ubrana w białą pościel nadaje jej delikatności i kobiecości, jest świetnym pomysłem za ukojenie zmęczonych oczu i poczucie atmosfery czystego, kojącego pomieszczenia.

Comments

Log in or register to post comments

Śledź nas na Facebooku