Komplety pościeli
   03/15/2021 13:02:04    0 Comments
Komplety pościeli

Style kompletów pościeli

Obecne pościele na rynku są dostępne w różnych wzorach a wykonane są z różnego rodzaju materiałów. W zależności od gustu każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierając poszwę należy kierować sie również stylem , który bedzie szedł w parze z wnętrzem sypialni. Pościel powinna współgrać z kolorem lub tkaninami na ścianach i zdobieniami w oknach.
Wyróżniamy cztery główne style tkanin.

- Tradycyjne komplety pościeli. Jeśli masz bardzo tradycyjne meble w sypialni, wybierz tradycyjne pledy, kwiatowe nadruki lub pościel jednokolorową aby nie gryzła się z wnętrzem.

- Dziecięce komplety pościeli. Do pokoju dziecka, istnieją setki wzorów w kolorowe paski lub postaci z bajek, zwierząt drużyn sportowych itp. Intensywne kolory pobudzają wyobraznię a dziecko chętnie wskoczy wieczorem pod tak ubraną kołdrę.

- Nowoczesne komplety pościeli. W dzisiejszych czasach najnowsze wzory pościeli 3d ja w stanie dosłownie przenieść cię do krainy z bajek. Jak żywe prezentują się nadruki kwiatów, zwierząt, czy widoki wodospadów. Warto mieć kilka wzorów takiej pościeli aby móc ją zmieniąc w zależności od nastroju.

- Komplety pościeli dla singli. Dla kawalera czy samotnej pani od kolorowych kwiatów i wzorków bardziej odpowiednie będą wzory stonowane, nadające klasyczny styl i poczucie miękkości w jego sypialni. Panowie jak i panie częściej wybierają kolorystykę ciemniejszą, bądź nowoczesne wzory z nadrukami np: dzikich zwierząt.

Comments

Log in or register to post comments

Śledź nas na Facebooku