Pościel szara znaczenie symbolika i do czego pasuje
   03/15/2021 13:36:29    0 Comments
Pościel szara znaczenie symbolika i do czego pasuje

Wszystko na temat: szara pościel

Sypialnia to miejsce, które gustownie urządzone może być miejscem nie tylko odpoczynku i snu, ale również miejscem do rozmyślania i odcięcia się od świata. Obecnie niesamowicie modnymi kolorami, które są najczęściej wybierane do sypialni to odcienie szarości, biel i elementy czerni.

Tak to kolory wystroju skandynawskiego, w które świetnie się wpisze pościel szara. Pościel szara to komplet pościeli, na której jak sama nazwa wskazuje dominują kolory szare. Szara pościel jest bardzo gustowna a zarazem jeśli wykonana jest ze 100% bawełny niesamowicie miękka w dotyku, dzięki czemu nasz sen będzie nieprzerwany i z cała pewnością bardzo udany. Po nocy w takiej pościeli z całą pewnością będziemy wypoczęci a stonowany kolor pościeli podziała na nasze myśli kojąco i uspokajająco.

Kolor szary jest to kolor, który idealnie nadaje się do sypialni, gdyż oznacza on mgłę, tajemnicę, cień jak również nieprzeniknioną zasłonę nocy. Kolor szary to podkreślenie skrywanego sekretu, ukrycia pewnych spraw, które nie powinny wyjść na światło dzienne. Znaczenie koloru szarego pokazuje nam, że istotnie sypialnia może być miejscem, do którego nikt oprócz nas nie ma wstępu i to, co dzieje się z nami w sypialni nie ujrzy światła dziennego.
Sypiania to miejsce intymne, dlatego tez taka kolorystyka pościeli może być bardzo trafnym wyborem. Kolor szary to również wyciszenie, zachowanie równowagi, harmonia ze światem i dawanie sobie rady samemu ze wszystkimi trapiącymi nas sprawami.

Sypialnia to miejsce niedostępne dla obcych oczu można, więc wnioskować, że kolor szary w bardzo trafny sposób oddaje charakter tego miejsca. Pościel szara to bardzo dobry wybór dla każdego, kto lubi stonowana kolorystykę i klasyczny, prosty wystrój. Taka sypialnia, w której znajdzie się miejsce na pościel szarą będzie idealnym miejscem izolacji i odpoczynku a co za tym idzie totalnego wyciszenia i poddania się chwili. Każda osoba, która pokusi się o zakup pościeli w kolorze szarym z całą pewnością z zadowoleniem stwierdzi, że był to najtrafniejszy wybór z możliwych. Szary jest kolorem raczej ciemnym szczególnie w połączeniu ze wzorami 3d gdzie dużą rolę odgrywa barwa cieni - tak więc niezaprzeczalnym plusem jest to, że pościel nie wybrudzi się nam tak szybko a nawet, jeżeli to plamki nie będą aż tak widoczne jak w przypadku jasnej pościeli.

Comments

Log in or register to post comments

Śledź nas na Facebooku