Pościel żółta znaczenie kolor symbolika i do czego pasuje
   03/15/2021 13:40:16    0 Comments
Pościel żółta znaczenie kolor symbolika i do czego pasuje

wszystko na temat: pościel żółta

Pościel jest to poniekąd nie tylko opakowanie, które skrywa w sobie kołdrę. Pościel ma za zadanie nie tylko chronić kołdrę przed zabrudzeniem i zniszczeniem, ale również ma za zadanie sprawić, że sen będzie przyjemnością oraz że przyniesie ten długo oczekiwany przez cały dzień wypoczynek. Pościel można również traktować, jako niezaprzeczalny element wystroju sypialni.

Bardzo często w sypialni jest tak, że łóżko nie jest składane toteż nie ma sensu go pościelać. Wtedy właśnie pościel cały dzień leży ułożona na łóżku, co daje bardzo ładny efekt wizualny pomieszczenia sypialnianego. Kolor pościeli również ma znaczenie. Oczywiście warto by było zainwestować w taką pościel, która będzie pasować do wystroju pokoju. Jeżeli Twoja sypialnia ustrojona jest raczej kolorami dominującymi jak czarny, czerwony czy biały wtedy pościel żółta nada się idealnie, aby go rozświetlić.

Żółty jest kolorem bardzo jasnym i rzucającym się w oczy. Jest to przede wszystkim symbol słońca, promieni słonecznych i złota. Żółty to kolor optymistów, to kolor budzącego się życia. Żółty jest również kolorem oświecenia, wiedzy, intelektualnego przebłysku, ciepła. W sypialni kolor żółty może być niejako pomocą w rozwiązaniu trudnych spraw, w wymyśleniu najlepszego wyjścia z sytuacji. Również po ciężkim dniu, kiedy mamy zły humor i wchodzimy do sypialni gdzie na łóżku leży pościel żółta, z całą pewnością nieco rozświetlimy i poprawimy sobie humor gdyż żółty to również kolor radości.

Kolor żółty w podstawowych relacjach między ludzkich oznacza również słowa typu: wysłuchaj mnie, porozmawiaj ze mną, spróbuj mnie zrozumieć itp. Używając pościeli w kolorze żółtym może to oznaczać rozmowę z partnerem dotyczącą codzienności, że sypialnia i łóżko to miejsce, w którym rozwiązuje się wiele spraw, gdzie toczą się najistotniejsze rozmowy. Żółty to idealny kolor pościeli, gdyż nie tylko rozświetli sypialnie, ale również nasz bardzo zły niekiedy humor.

Comments

Log in or register to post comments

Śledź nas na Facebooku