Podkład Ochraniacz na materac

Podkład Ochraniacz na materac

Podkład Ochraniacz na materac 100% Nieprzemakalny Wodoodporny -  powinny przede wszystkim zapewnić możliwie jak największy komfort osobie, która z niego korzysta. Aby to było możliwe, już podczas zakupu ochraniacza czy jak kto woli nazwać podkładu należy zwrócić uwagę na jakość jego wykonania, a przede wszystkim na rodzaj użytych materiałów.

Uznaje się, że dobry ochraniacz nieprzemakalny powinien posiadać wierzchnią warstwę z bawełny lub innej tkaniny naturalnej, która ma dobre właściwości paroprzepuszczalne. Dzięki temu skóra osoby leżącej nie jest narażona na powstawanie odleżyn oraz innych odparzeń.
Oprócz tego warto zwrócić także uwagę na jakość wykonania podkładu wodoodpornego na materac. Produkt odpowiedniej jakości powinien być profesjonalnie wykończony, gdyż znacznie zwiększa to jego trwałość podczas częstego prania i użytkowania. Zaleca się również wybierać takie ochraniacze / podkłady, które posiadają specjalne certyfikaty gwarantujące trwałość i najwyższą jakość.

Aktywne filtry

Pikowany Ochraniacz Podkład na Materac wodoodporny nieprzemakalny

Recenzje: 40

Pikowany ochraniacz podkład na materac jest w 100% nieprzemakalny. Dzięki swoim wodoodpornym właściwościom może być z powodzeniem używany przez osoby długotrwale leżące, unieruchomione, które borykają się z zaburzeniami fizjologicznymi takimi jak nietrzymanie płynów fizjologicznych oraz nadmierna potliwość. Nasz produkt może być także stosowany przez...

Cena 47,89 zł Cena podstawowa 63,85 zł
W magazynie

Śledź nas na Facebooku