• Obniżka
Prześcieradło nieprzemakalne 140x200
  • Prześcieradło nieprzemakalne 140x200
  • Prześcieradło nieprzemakalne 160x200

Prześcieradło nieprzemakalne 140x200

Prześcieradło nieprzemakalne 140x200 na materac wodoodporne PRODUKT POLSKI - trwały i pewny

46,80 zł
39,80 zł Zniżka 7,00 zł
Brutto
Ilość

  Bezpieczne zakupy

płatność z każdego banku

  Szybkie dostawy

jedna stała cena

  Masz pytanie:

tel: 503-684-158

Opis

Zewnętrzna część prześcieradła nieprzemakalnego na materac pokryta jest chłonną bawełną , wewnętrzna część uszyta została z najlepszej jakości membrany polyuretanowej która nie szeleści. 
Prześcieradło nieprzemakalne przepuszcza powietrze i zatrzymuje roztocza, dodatkowo nasze prześcieradła neutralizują dokładnie pot oraz płyny oraz co równie ważne nie powoduje hałasu podczas snu na min.
Prześcieradło nieprzemakalne 140x200 nieprzemakalny PRODUKT POLSKI - trwały i pewny

Dobrej jakości prześcieradła nieprzemakalne dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów są także w pełni bezpieczne dla skóry, gdyż nie powodują odparzeń i odleżyn u osób leżących. Oprócz tego, produkty tego typu są zwykle dość wytrzymałe, dzięki czemu można je prać stosunkowo dużą ilość razy. Inkontynencja to dość częsta i bardzo nieprzyjemna przypadłość osób starszych i schorowanych. Polega ona na problemach z utrzymaniem moczu, czego konsekwencją jest brudzenie elementów odzieży w dzień oraz łóżka w nocy. Z myślą o częściowym rozwiązaniu problemów osób cierpiących na inkontynencję powstały specjalne produkty, takie jak prześcieradło nieprzemakalne. Dzięki niemu można w łatwy sposób rozwiązać krępujący problem i cieszyć się komfortowym snem każdej nocy. Jeśli materiał nie wchodzi w łóżko czy wersalkę i nie da rady wtedy go założyć to prześcieradło jest idealne dla Ciebie ponieważ jest na czterech gumkach a nie obszywane dookoła. Prześcieradło nieprzemakalne nie powinno być również prasowane ani chlorowane, gdyż zabiegi takie mogą przyczynić się do obniżenia jakości produktu. Komfort użytkowania plus wytrzymałość prześcieradła nieprzemakalnego. 
Przeznaczenie: hotel, dom, szpital.

Szczegóły produktu

Opis

Rozmiar
140x200cm
Opinie
Oceń 

ochraniacz

Wszystko OK

Napisz swoją opinię

Prześcieradło nieprzemakalne 140x200

Prześcieradło nieprzemakalne 140x200

Prześcieradło nieprzemakalne 140x200 na materac wodoodporne PRODUKT POLSKI - trwały i pewny

Napisz swoją opinię
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku