• Obniżka
Prześcieradło nieprzemakalne 70x160
  • Prześcieradło nieprzemakalne 70x160

Prześcieradło nieprzemakalne 70x160

Prześcieradło nieprzemakalne 70x160 na materac wodoodporne PRODUKT POLSKI - trwały i pewny

31,80 zł
24,80 zł Zniżka 7,00 zł
Brutto
Ilość

  Bezpieczne zakupy

płatność z każdego banku

  Szybkie dostawy

jedna stała cena

  Masz pytanie:

tel: 503-684-158

Opis

Zewnętrzna część prześcieradła nieprzemakalnego na materac pokryta jest chłonną bawełną , wewnętrzna część uszyta została z najlepszej jakości membrany polyuretanowej która nie szeleści. 
Prześcieradło nieprzemakalne przepuszcza powietrze i zatrzymuje roztocza, dodatkowo nasze prześcieradła neutralizują dokładnie pot oraz płyny oraz co równie ważne nie powoduje hałasu podczas snu na min.
Prześcieradło nieprzemakalne 70x160 nieprzemakalny PRODUKT POLSKI - trwały i pewny

Cena zakupu prześcieradła nieprzemakalnego zależy od producenta i jakości produktu, jednak zwykle waha się w granicach kilkudziesięciu złotych. Biorąc pod uwagę korzyści, które taki zakup może przynieść osobie chorej, zdecydowanie nie jest to wygórowana cena. Wybierając elementy wyprawki dla dziecka, należy dokładnie przemyśleć zakupy, aby zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne. Jednym z podstawowych punktów na liście powinno być prześcieradło nieprzemakalne, gdyż bez niego naprawdę ciężko zapewnić maluchowi komfortowy sen oraz zabezpieczyć należycie materac łóżeczka. Ważne jest, aby wybrać produkt odpowiedniej jakości, który nie będzie narażał skóry dziecka na podrażnienia. Jeśli materiał nie wchodzi w łóżko czy wersalkę i nie da rady wtedy go założyć to prześcieradło jest idealne dla Ciebie ponieważ jest na czterech gumkach a nie obszywane dookoła.  Najważniejszą kwestią jest oczywiście materiał, z którego prześcieradło nieprzemakalne zostało wykonane. Odpowiednie połączenie tkanin naturalnych i syntetycznych zapewnia idealną cyrkulację powietrza, co bezpośrednio przekłada się na komfort dziecka podczas snu. 

Przeznaczenie: hotel, dom, szpital.

Szczegóły produktu

Opis

Rozmiar
70x160cm
Opinie
Oceń 

Prześcieradło

Bardzo dobra jakość, spełnia moje oczekiwania.

Napisz swoją opinię

Prześcieradło nieprzemakalne 70x160

Prześcieradło nieprzemakalne 70x160

Prześcieradło nieprzemakalne 70x160 na materac wodoodporne PRODUKT POLSKI - trwały i pewny

Napisz swoją opinię
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku